Hakkımızda

Tasarım, boşluklara anlam katmaktır...

Şehrin dokusunu değiştirmek..Yeni açılar kazandırmak...
İnsanın olduğu tüm alanları, yaşayan mekânlara dönüştürmektir...
Bizim için tasarım, yaşama dair derin bir tutku, mekânlar ise yaşamın tâ kendisidir!

Orçay ile başlayan Pasifik Grubu’nun hikâyesi, inşaat sektöründe Next Level Ankara, Next Level Loft, Next Level Çayyolu gibi alanında ilk olan projeler, uluslararası lojistik sektörünün güçlü markası Pasifik Eurasia, teknoloji ve bilişim sektörünün yenilikçi ismi Destel, uluslararası ticaret sektöründe Avrasya Trading gibi şirketlerle büyüyerek sürüyor…

Tüm grup şirketleri gibi, Pasifik’in yaşamı tasarlama vizyonunu paylaşan Pasifik GYO, gayrimenkul ve inşaat sektörlerindeki öncülüğü, zengin deneyimi ve güçlü sermaye yapısı ile Türkiye’nin önde gelen GYO şirketlerinden biri olmayı hedefliyor.

Portföyünde, Türkiye’nin en büyük karma projesi Merkez Ankara; İstanbul’un kalbi Levent’in en güzel yerlerinden birinde hayata geçirilen Next Level İstanbul; son yılların en cazip lokasyonlarından biri olan Göktürk’te Next Level Country ve Next Level Kemer projeleri; ödüllü Next Level markasına eklenmesi planlanan Bodrum projesi bulunan Pasifik GYO, sağlıklı ve güvenilir büyümesini sürdürerek gayrimenkul portföyünü genişletmeyi, değer üretmeyi, böylece hissedarlarına, paydaşlarına, müşterilerine ve ülkemize yeni yatırım fırsatları sunmayı amaçlıyor.

İstanbul’a yepyeni bir mimari anlayış getiren Next Level İstanbul, Next Level Kemer ve Next Level Country projeleriyle kısa zamanda başarısını ortaya koyan ve 2021 yılında halka arz edilen Pasifik GYO, sağlam temeller üzerinde yükselmeye devam ediyor.ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Pasifik GYO bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Pasifik GYO hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Pasifik GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Pasifik GYO veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Pasifik GYO ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.