Planlanan Projeler

Göktürk Kemer bölgesinde, Next Level kalitesi ve özellikleriyle doğayla iç içe, prestijli ve konforlu bir yaşam kucaklaşıyor. Burada, yeni nesil şehir villaları, özel mimari unsurlarla ormanı, doğayı ve tüm yeşili, hatta tarihi su kemerlerini kucaklamaya hazırlanıyor. Doğaya olduğu kadar, özel yaşamınıza ve kişisel alanlarınıza saygı duyan projede, bahçeler, havuzlar, teraslar, eviniz, keyfiniz, her şey size özel.

Next Level ayrıcalıkları, yakında Göktürk’te.. Ön Talep için

Next Level özelliklerinin denizle buluşması. Next Level Bodrum, özenli detayları, müthiş konumu, doğayla kucaklaşan üst seviye yaşam standartları ile yakında Türkbükü’nde..

Bodrum mavisine Next Level dokunuşu... Yakında!

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Pasifik GYO bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Pasifik GYO hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Pasifik GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Pasifik GYO veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Pasifik GYO ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.