Yatırımcı İlişkileri

Yatırımcılarımız, gayrimenkul yatırım ortaklığımızın genel gidişatı, mali ve operasyonel durumu hakkında net, objektif, tarafsız ve şeffaf bilgilere buradan ulaşabilirler.

En Düşük:

En Yüksek:

İşlem Hacmi:

Sıkça Sorulan Sorular

Yatırımcı İlişkileri İletişim

Ankara Merkez

Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu)
No: 3 Next Level A Blok 1. Kat No: 1
06520 Söğütözü /Çankaya /ANKARA

+90 312 285 47 72

+90 312 285 47 80

Hale VARDAR

Yatırımcı İlişkileri Müdürü - Kurumsal Yönetim Komite Üyesi

Hakan Emre SELÇUK

Muhasebe Sorumlusu

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Pasifik GYO bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Pasifik GYO hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Pasifik GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Pasifik GYO veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Pasifik GYO ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.