Vizyon Misyon

Biz Pasifik olarak “Yaşamı Tasarlama“ misyonu ile hareket eder kendimizi de geliştiriciler olarak görürüz.

Vizyon

İnsanın kendini ifade etme yöntemlerinden biri olan tasarım, bizim için vazgeçilmez bir unsur. Ancak biz tasarımdan, sadece kâğıt üzerinde görülen çizimleri anlamıyoruz. Bizim için tasarım, hayatın her alanına yansıyan bir üretim biçimi ve bir yaşam estetiği...

Şehri değiştiren, hayatınızı farklılaştıran, şehircilik kavramına yeni açılar katan bir anlayışı benimsiyoruz. Amacımız, sadece güzel ve sağlam binalar yapmak değil... Biz, geleceği de inşa etmek istiyoruz.

Estetik ve konforlu alanlar geliştirerek, beklentilerin ötesinde bir yaşam standardı için detaylı düşünülmüş, sınırsız hayal gücüyle işlenmiş, akıldan ve teknolojiden beslenen ama doğaya, yeşile ve insana saygılı bir felsefeyle şehre ve geleceğe şekil veriyoruz.
Misyon

Gayrimenkul alanında ilkleri gerçekleştirmeye, ayrıntıları planlamaya, tasarım, kalite ve yatırım değeri üretmeye odaklanarak simge yapılara imza attık. Yatırımlarımızı, cesaretle sürdürüp, başarıyla sonuçlandırdık ve üretmenin tutkusu ile durmadan, yola devam ediyoruz.

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Pasifik GYO bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Pasifik GYO hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Pasifik GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Pasifik GYO veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Pasifik GYO ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.