Üst Yönetim

Pasifik GYO çalışanı, yeniliklerin peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan, genç ve dinamik bir ailenin üyesidir.

Mustafa CANDAN
Genel Müdür

Pasifik GYO A.Ş.’ye 2021 yılında Genel Müdür olarak atanan Sayın Candan, 1971 yılında Samsun’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1994 yılında mezun oldu. 2019 yılında Ankara Üniversitesinde Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi konusunda Yüksek Lisansını tamamladı. Çalışma hayatına Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde muhtelif birimlerde görev yaparak başladı. 1997 yılında Akbank T.A.Ş’de Müfettiş olarak göreve başlayarak bankanın çeşitli şubelerinde Müdür Yardımcısı ve Müdür ünvanlarında görevlerde bulundu. 2009 yılında Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş.’ye Finans Direktörü olarak katıldıktan sonra 2016 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Bunun yanı sıra Pasifik Grup içerisinde yer alan firmalarda ve icra kurullarında üst düzey yönetici olarak görev aldı. Mustafa Candan, SPL- Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3, Kurumsal Yönetim Derecelendirme, Gayrimenkul Değerleme Lisanslarına sahiptir.

Süleyman SATIR
Genel Müdür Yardımcısı

1980 yılında İstanbul’da doğmuş ve 2004 yılında Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme bölümünden mezun olmuştur. New York Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Finans ve Risk Mühendisliği bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Süleyman Satır, finanstan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Pasifik Grup’ta ki görevine 2023 yılı Şubat ayında başlamıştır. T. C. Cumhurbaşkanlığı, Türkiye Varlık Fonu’nun da Risk Yönetimi sorumluluğu öncesinde Kuveyt Türk’te uzun yıllar Hazine ve diğer birimler de iş geliştirme projelerinde görev almıştır. 2007 – 2010 yılları arasında New York’ta bulunduğu dönemde Yatırım Stratejileri, Risk Yönetimi, Modelleme gibi bir çok proje ve seminere katılmıştır. Sermaye Piyasaları İleri Düzey 3 ve Türev Araçları Lisanslarına sahiptir.

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Pasifik GYO bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Pasifik GYO hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Pasifik GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Pasifik GYO veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Pasifik GYO ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.