Kalbi Ankara ile atanlar için Ankara’nın tam kalbindeyiz.
Merkezinde sizin olduğunuz, bu ayrıcalıklı hayata
davetlisiniz.

Dünyanın en önemli mimarlık ofislerinden biri olan ve tüm dünyada şehirlerin marka değerini yükselten projeleriyle tanınan New York merkezli Kohn Pedersen Fox (KPF)’nin tasarladığı projenin, mimarisiyle de başkentin değerine katkıda bulunması hedefleniyor.

Hemen yanı başındaki 1,7 milyon m²‘lik Millet Bahçesi’ne doğrudan bağlantısı ise Merkez Ankara’yı seçenlere şehir merkezindeki en büyük parka direkt erişim imkânı sağlıyor.

Ankara’nın tarihi ve gerçek merkezinde yer alan benzersiz konumuyla şehir merkezinin olanaklarını kendi sosyal alanlarıyla birleştiren Merkez Ankara'da, aile konutu, home ofis, rezidans şeklinde üç ayrı fonksiyonda ve 1+1’den 6+1’e kadar değişen büyüklükte; hepsi balkonlu ya da teraslı 1.578 konut bulunuyor.

Ankara iş dünyasının gözdesi olacağını ofis etabı lansmanında gördüğü büyük ilgiyle kanıtlayan Merkez Ankara; ikonik tasarımıyla sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin modern mimarideki simge binalarından biri olan, her ofise kendine ait açık alanlar sunan Teras Ofis Kulesi, içi yapılı teslim seçeneği de sunan kompakt ve kullanışlı alanlarıyla Kolektif Ofis Kulesi ile her türlü ofis ihtiyacına "yeni nesil park ofis" konseptiyle cevap veriyor.

Konumu ve mimarisiyle nefes alan, nefes aldıran ofisleri ve yaşamaya değer ferah ve şık konutlarıyla fark yaratan, Türkiye’nin 2020 satış şampiyonu Merkez Ankara, şehir hayatına yeni bir bakış açısı getiriyor.

Lokasyon

Hipodrom Cad. No: 9/22
Yenimahalle / Ankara

T: 444 05 06

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Pasifik GYO bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Pasifik GYO hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Pasifik GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Pasifik GYO veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Pasifik GYO ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.